sierpień 2012

Pokój prawie gotowy

31 sierpnia 2012
Zostało tylko domalowanie podłogi, drzwi i okien :) Ściany, z którym było najwięcej zabawy są zrobione na cacy :)

Ściejowice

30 sierpnia 2012
Na próbę wybraliśmy się nad wodę do Ściejowic - wioska pod drodze do naszej wioski :) Ludzi niedużo, woda dosyć czysta, szkoda tylko, że debile nie zabierają swoich śmieci ze sobą i na brzegu leży sporo butelek. Z tego co widzieliśmy przyjeżdżają głównie miejscowi - tym bardziej nie jestem w stanie zrozumieć jak można tak u siebie śmiecić. I następnym razem jak przyjadą, będą pewnie narzekali, że syf jest.

Niebo

29 sierpnia 2012

Działka po położeniu kanalizacji

25 sierpnia 2012
Gigantyczne krety przekopały się przez działkę :) W każdym razie kanalizację już mamy na działce :)

Festiwal Pierogów

19 sierpnia 2012

Korzystając z faktu, że trzeba było odebrać Gabrysię z obozu wyskoczyliśmy po raz pierwszy na Festiwal Pierogów na Mały Rynek. Zaczęliśmy od Matrioszki - mieli trochę za suche. Potem Królestwo Pierożka - świetne. Z Restauracji Kupieckiej niesamowite z leśnymi grzybami, chyba najbardziej mi się smakowały. Po drodze jakieś pojedyncze, które nie zapadły nam w pamięć i na koniec czekoladowo truskawkowe z Magillo - jak się potem okazało tegoroczni zwycięscy.

Wracając do auta zahaczyliśmy o Lwowską Manufakturę Czekolady, żeby pokazać ją tacie, bo jeszcze tam nie był

Sobota na wiosce

18 sierpnia 2012

Jak co sobotę wybraliśmy się na wioskę. Dzisiaj za dużo nie porobiliśmy - Ania pozdzierała trochę farby z okna, ja przeszlifowałem parapety i pomalowałem drzwi wejściowe. Ale chyba będę musiał jeszcze raz pomalować, bo kolor nie ten :( miał być ciemny orzech, a okazał się jasny cholera wie jaki.

Wspólnymi siłami udało się jeszcze działeczkę przekosić i pozbierać śliwki i jabłka. Śliweczki dojrzały, słodziutkie i przepyszne.

W poniedziałek będą nam na działce kanalizacje kładli, szybko się uwijają.

Rowerkiem po Beskidzie Małym

[[z:z-czerwonego-na-swine]] [[z:swina-poreba]]

Leskowiec

13 sierpnia 2012
[[z:leskowiec-na-andrychow]] [[z:leskowiec-napoludnie]] [[z:gronjp2-w-srone-wadowic]]