grudzień 2014

Pierniczki

22 grudnia 2014

Foodstock Winter Fabryka

14 grudnia 2014
Po spacerku nad Wisłą wybraliśmy się na Foodstock Winter w klubie Fabryka na Zabłociu. W porównaniu z Najedzeni Fest w Forum wypada słabo - dużo mniej przestrzeni, fatalnie rozmieszczone stoły na środku przez co trzeba się było przeciskać, mało wystawców i dosyć słabi - w zasadzie jedynie przecierana zupa z buraków była warta wspomnienia.

listopad 2014

Kraków nocą

22 listopada 2014
Mając dwie godziny po odstawieniu Gabrysi na urodziny koleżanki wybrałem się na spacerek po centrum.


Ulubione miejsce kota

16 listopada 2014

Planty nocą

4 listopada 2014
Podczas powrotu do domu z pracy rowerkiem, był halny ale jak na złość jak wyciągnąłem aparat to przestało zawiewać liśćmi :)

Rynek w Chrzanowie

1 listopada 2014

październik 2014

Najedzeni Fest

26 października 2014
Dzisiaj był dobry dzień :) Rano pojechaliśmy do Chrzanowa na cmentarz. W Krakowie mgła, po drodze mgła, w Chrzanowie słoneczko, i z powrotem znowu mgła. Prosto z Krakowa pojechaliśmy na Najedzeni Fest, a o tym poniżej na zdjęciach :)

Pierwszy spacer kotecka

25 października 2014
Kotecek ma nowe szelki :)

Rowerkiem do pracy trochę na około

13 października 2014
W końcu się udało pojechać do pracy rowerem :) Rano mały objazd - podjechałem pod Kopiec Kraka z cichą nadzieją, że może mgła będzie już schodzić i będzie jakiś fajny widoczek. Jak widać na załączonym obrazku nie zeszła :)

Powrotna droga przez Rynek, Królowej Jadwigi, ZOO na Kopiec Piłsudskiego. Wlazłem na niego tuż przed zmrokiem - nawet nie było po co wyciągać aparatu, więc po kilku minutkach zlazłem i przez Bielany, Tor Kajakowy do domku.